Rašykite

Parama

Esame paramos ir labdaros fondas „ParaMEDIA“, pasiryžęs padėti vaikams su intelekto sutrikimu mokytis, tobulėti, lavintis, gyventi, rasti vietą mūsų visuomenėje.

Kartais tokiems vaikams nori atiduoti viską, tačiau įsigilinus, pamatai, kad tu tiesiog negali padaryti visko. Galima daryti gerus darbus, tačiau bet kuris didelis darbas reikalauja pagalbininkų. Suvienyjus jėgas, galima nuveikti tikrai daug. Esame pratę ir iš kiekvieno darbo gauti naudą. Mūsų tikslas toks pats - gauti naudą. Tačiau ne finansinę, o moralinę. Mūsų tikslas - vaikų su sutrikusiu intelektu šypsenos. Šypsenos, kurias pavyksta išgauti jiems suteikus pramogą, jiems suteikus džiugesį arba tiesiog bendraujant su jais. Tai yra - mūsų pajamos ir pelnas.

Jeigu šiandien, bent vienas iš šių vaikų pasakys mums ačiū arba nusišypsos - tai  pelninga diena. Jeigu šis vaikas paprašys mus ateiti rytoj arba kitą dieną pasitiks mus su džiaugsmu, mes - milijonieriai.

Nebūtina nuversti kalnų, nebūtina aukoti savo gyvenimą norint padėti kitiems. Tereikia užmiršti savo rūpesčius, pažiūrėti į save veidrodyje, nusišypsoti sau ir pasakyti - man nereikia rūpintis ir aukštinti savo problemų, man nereikia raukytis dėl to, kas nepatinka... man tereikia nusišypsoti, man tereikia nusijuokti. 


Norėdami pasinaudoti mūsų fondu ir padėti sutrikusio intelekto vaikams, savo piniginį indėlį galite pervesti į fondo banko sąskaitą esančią AB Swedbank -  LT177300010134751374. Būtų džiugu, jeigu mokėjimo paskirtyje nurodytumėte, ar norėtumėte būti viešinami kaip rėmėjai. Jeigu norite, kad lėšos būtų panaudotos tam tikram tikslui ar tikslinei grupei - nurodytumėte tai, taip pat, mokėjimo paskirties langelyje. Pagelbėti galite ir užpildydami 2% paramos formą Valstybinėje mokesčių inspekcijoje.

Jeigu norite prie pagalbos prisidėti priemonėmis, paslaugomis, darbais - visada maloniai lauksime Jūsų pasiūlymų telefonu 8 604 80 799


Labdaros ir paramos fondas "ParaMedia"

Įmonės kodas: 303009484

Banko sąskaita: LT177300010134751374, bankas SWEDBANK


Tel. +370 604 80 799
el.p. info@pergamentas.lt

 

2009-2018 © IĮ "Pergamentas"